Orebic - Perna
Array
Array hPa Hun.:%
km/h
Wind:
Kontakt
+385 98 930 3592

+421 904 310 237
Polish
Slovak
Skype Me™!

Reservation

Format: 17.04. 2024
Format: 17.04. 2024

Ako rezervovať kurz windsurfingu

Rezervácia apartmánu, windsurfingového kurzu, stravy či kombinácie oboch služieb prostredníctvom www.crotap.com:

 

1. Vyberiete si kurz windsurfingu, ktorý Vás na stránke zaujal a termín, v ktorom by ste chceli pricestovať.

2. V pravej časti stránky nájdete rezervačný formulár.

3. V rezervačnom formulári nájdete aj možnosť rezevácie stravovania a kurzov a výuky windsurfingu, ktorú môžete a nemusíte použiť.

4. V priebehu 72 hodín Vás e-mailom príp. telefonicky kontaktujeme, či je windsurfing kurz voľný a zostavíme  pre Vás ponuku s kompletnou kalkuláciou konečnej ceny. Konečná cena je presne rozdelená cena na: rezervačný poplatok - záloha, ktorý platíte voopred a na sumu, ktorú doplácate - zostatok po príchode do miesta Vašej dovolenky.

 

5. Po obdržaní e-mailu s ponukou, zostavenou na základe Vašej požiadavky, si  skontrolujete všetky detaily, ktoré Vás zaujímali a ak s našou ponukou súhlasíte, zašlete nám posledný potvrdzujúci  rezervačný e-mail.


6. Obratom Vám zašleme potvrdenie rezervácie s "detailami platby" - č. účtu a ostatné náležitosti potrebné k zaplateniu zálohy. Záloha by mala byť uhradená bankovým prevodom najneskôr do 5 dní od dátumu zaslania potvrdzujúceho rezervačného e-mailu. (V prípade, že na pobyt nastupujete za 30 a menej dní odo dňa potvrdenia rezervácie je potrebné zálohu zaplatiť do 24 hodín.)

 

7. Pri rezervácií kurzov sa platí vopred  záloha vo výške minimálne 30% z celkovej ceny uvedenej v ponuke v prípade, že potvrdenie rezarvácie je minimálne 30 dní pred termínom nástupu na pobyt.

V ostatných prípadoch je výška zálohy pri rezervácií minimálne 50% z celkovej ceny uvedenej v ponuke.

8. Po obdržaní zálohy na náš účet Vám do 7 dní zašleme VOUCHER (ubytovací doklad)  a ďalšie informácie týkajúce sa cesty.

9. Zaplatením celej sumy za Vaše dovolenkové ubytovanie nadobúdate plné právo na riadne poskytnutie všetkých objednaných služieb.

 

10. V záložke KONTAKT  nájdete kontaktný formulár, na email info@crotap.com sa  môžete na nás kedykoľvek obrátiť s konkrétnou požiadavkou, otázkami.